Pozostałe

Dla dopełnienia wizerunku Twojej firmy Onelogo oferuje szereg gadżetów reklamowych. Ich zadaniem jest zwrócenie uwagi, zainteresowanie dobiorcy.

Są one doskonałym sposobem na ocieplenie skojarzeń z marką. Budują w kliencie przywiązanie, kiedy może na przykład pracować na podkładce komputerowej z logo firmy.

Gadżety reklamowe są dodatkiem do marketingu, najpopularniejsze to długopisy, kubki, breloczki czy smycze, drobiazgi, które dzięki nadrukowanemu logo cały czas przypominać będą o Twojej firmie.

Trójdzielne kalendarze ścienne to zarówno praktyczny upominek jak i doskonała forma reklamy. Pełnią funkcję informacyjną, można zawrzeć na nich kilka podstawowych informacji takich jak nazwa, hasło reklamowe, dane kontaktowe oraz przyciągnąć uwagę ciekawą grafiką.

Tworzeniu ciepłego, przyjaznego charakteru służą kartki okolicznościowe na przykład świąteczne.

Gama materiałów oferowanych przez Onelogo jest bardzo szeroka, od artykułów biurowych, przez pamięci USB, koszulki do parasoli. Jesteśmy w stanie sprostać specyficznym potrzebom, do każdej podchodząc w indywidualny sposób zgodnie z koncepcją identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

?>